مشاهده همه 6 نتیجه

دوره جامع روانشناسی زنان

دوره غیرحضوری دانلودی
بدون امتیاز 0 رای

رسول ماجانی مدرس روانشناسی تحلیلی یونگ و موسس مجموعه یونگ‌نگار در این دوره به بررسی روانشناسی زنان می پردازد. در این دوره که فقط مختص زنان نمی باشد و قطعا برای آقایان نیز در شناخت زنان و زنانگی درون خودشان یاری رسان است به بررسی مسائل پیرامون روان بانوان می پردازیم و گزاره های متعددی مورد بحث قرار می گیرد. سرفصل های دوره: زن در روانشناسی کارل گوستاو یونگ، اساطیر و کهن ‌الگوهای زنان، عقده مادر و پدر در دختر، زن در مقام یک الهه، زنانگی و مردانگی، آنیما و آنیموس، سفر قهرمانی زن، نقشه راه زن مدرن، پذیرش زن بودن و بسیاری مباحث دیگر پیرامون روان زنان / در این دوره طی 9 جلسه آموزش با کیفیت به بررسی و شناخت و توضیح روانشناسی زنان خواهیم پرداخت.

0
1,350,000 تومان

دوره جامع روانشناسی مردان

دوره غیرحضوری دانلودی
5.00 5 رای

رسول ماجانی مدرس روانشناسی تحلیلی یونگ و موسس مجموعه یونگ‌نگار در این دوره به بررسی روانشناسی مردان می پردازد. در این دوره که فقط مختص مردان نمی باشد و قطعا برای بانوان نیز در شناخت مردان و مردانگی درون خودشان یاری رسان است به بررسی مسائل پیرامون روان مردان می پردازیم و گزاره های متعددی مورد بحث قرار می گیرد. عناوین دوره: گذار از پسر بودن به مرد شدن، عبور از عقده مادر و پیوستن به دنیای پدر، نرینگی و مردانگی، تاثیر والدین بر فرزند پسر، الزام حضور پدر در فرآیند مرد شدن پسر، افسانه ها و اساطیر در روان مرد امروز، کهن الگوهای مردانه، سفر قهرمانی مرد، آنیما و آنیموس در روان مرد، نوجوان ابدی و کودک الهی، آسیب شناسی روانی مرد مدرن، عقده ها و سایه ها در مردان، میراث اجدادی مردان، عبور از گذشته و چگونگی ساختن آینده و بسیاری مباحث دیگر پیرامون روان مردان / در این دوره طی 9 جلسه و بیش از 10 ساعت آموزش با کیفیت به بررسی و شناخت و توضیح روانشناسی مردان خواهیم پرداخت.

73
1,350,000 تومان

دوره تیپ شناسی شخصیتی MBTI

دوره غیرحضوری دانلودی
5.00 1 رای

رسول ماجانی مدرس روانشناسی تحلیلی یونگ و موسس مجموعه یونگ‌نگار در این دوره به بررسی دقیق انواع تیپ های شخصیتی MBTI می‌پردازد. کارل گوستاو یونگ روانشناس برجسته سوئیسی در سال ۱۹۲۱ کتابی نوشت تحت عنوان تیپ‌های روانشناختی. او در این کتاب به بررسی تفاوت نحوه کارکرد ذهن انسان‌ها پرداخت و توضیح داد که چرا انسان‌ها نگرش‌ها و رویکردهای متفاوتی از هم دارند. یونگ با این کتاب، تیپ‌شناسی را در روانشناسی بنیان‌گذاری کرد و در پی آن نظریات تیپ‌شناسی بسیاری تحت تاثیر او شکل گرفت که مهم‌ترین آن‌ها MBTI است. رسول ماجانی در این دوره آموزشی به توضیح و تشریح نظریه تیپ‌شناسی یونگ، MBTI و سایر نظریه‌ پردازی‌ های این حوزه پرداخته است. در این دوره خواهیم آموخت که ما چه کسی هستیم و چه ویژگی‌هایی داریم و استعدادها و علائقمان در چه حوزه‌هایی است. دیگران چه تفاوت‌هایی با ما دارند و چطور می‌توانیم تعامل بهتری با هر شخص داشته باشیم. عناوین دوره: تیپ‌شناسی یونگی، MBTI، کارکردها و نگرش‌های روان، تیپ‌ها در روابط عاطفی، تیپ‌ها در محل کار، تیپ‌ها و آرکتایپ‌ ها / در این دوره طی 7 جلسه و بیش از 8 ساعت آموزش با کیفیت به بررسی و شناخت و توضیح ابعاد MBTI خواهیم پرداخت.

209
1,250,000 تومان

دوره مرداب روح

دوره غیرحضوری دانلودی
4.50 2 رای

رسول ماجانی مدرس روانشناسی تحلیلی یونگ و موسس مجموعه یونگ‌نگار در این دوره به بررسی عمیق کتاب مرداب روح می‌پردازد. کتاب مرداب روح از مهمترین کتاب‌های یونگین برجسته امریکایی جیمز هالیس است. هالیس در این کتاب به حالات روحی مرداب گونه‌ای می‌پردازد که ما را در خود فرو می‌برند و چگونگی مواجهه و عبور از آن‌ها را توضیح می‌دهد. ارزش این کتاب عمیق و پیچیده به حدی است که رسول ماجانی بر آن شد تا یک دوره کتاب‌خوانی برای آن تدارک ببیند. ماجانی در این دوره بخش‌های مهم کتاب را توضیح و شرح و بسط می‌دهد و مثل همیشه هم برای مخاطب عام و هم برای متخصصین ارزش افزوده ایجاد می‌کند. سرفصل های مطرح شده در این دوره عبارتند از: اضطراب، افسردگی، احساس گناه، خشم، فقدان، مرگ، سوگ، جدایی، طلاق، غم، اندوه، خیانت، طرد شدگی، رها شدگی، شک، تنهایی، ناامیدی، درماندگی، وسواس، اعتیاد، عادت، ترس، عقده، سایه و راه عبور از همه این‌ها / در این دوره طی 8 جلسه و بیش از 10 ساعت آموزش با کیفیت به بررسی و شناخت و توضیح ابعاد این کتاب مهم خواهیم پرداخت.

119
1,250,000 تومان

دوره رابطه عاطفی

دوره غیرحضوری دانلودی
5.00 1 رای

رسول ماجانی مدرس روانشناسی تحلیلی یونگ و موسس مجموعه یونگ‌نگار در این دوره به مقوله رابطه عاطفی می‌پردازد. این دوره آموزشی همانند سایر دورها‌ی آموزشی یونگ نگار به نحوی تدارک دیده شده است که هم برای مخاطبین عمومی و هم برای متخصصین راهگشاست. رسول ماجانی طی 16 ساعت و در 180 اسلاید آموزشی مسائل مختلف رابطه را مورد بررسی قرار داده است. عناوین دوره عبارتند از: روانشناسی تکاملی و رابطه عاطفی، نظریات فروید درباره رابطه عاطفی، نظریات یونگ و یونگین‌ها پیرو رابطه عاطفی، آنیما و آنیموس، فرافکنی و عشق، ازدواج به مثابه یک رابطه روانشناختی، تیپ‌شناسی در روابط عاطفی، سوگ جدایی، ارتباط بدون خشونت NVC، نوروساینس و رابطه عاطفی / در این دوره طی 11 جلسه و بیش از 16 ساعت و 180 اسلاید آموزشی با کیفیت به بررسی و شناخت ابعاد روابط عاطفی خواهیم پرداخت.

149
1,350,000 تومان

دوره یونگ شناسی

دوره غیرحضوری دانلودی
5.00 3 رای

رسول ماجانی مدرس روانشناسی تحلیلی یونگ، در دوره یونگ‌شناسی یونگ‌نگار به تدریس جامع مفاهیم یونگی می‌پردازد. او در این دوره آموزشی سی ساعته تمامی نظریات روانشناختی یونگ را به تفصیل توضیح می‌دهد و با دقت بالا و عمق بسیار هر کدام از این مفاهیم پیچیده را واکاوی می‌کند و به زبان ساده برای مخاطب عام توضیح می‌دهد./ مباحث مرتبط با ایگو و خودآگاهی، سلف و ناخودآگاه، آنیما و آنیموس، خواب و رویا، تخیل فعال، همزمانی، غرائض و کهن الگوها، عقده، پرسونا و سایه، تیپ های شخصیتی، فرآیند فردیت و ... / در این دوره هر آنچه که برای آشنایی با یونگ لازم دارید را خواهید یافت. نه فقط آشنایی، بلکه آموزشی همه جانبه./ مخاطب این دوره هر کسی است که می‌خواهد روان خودش را آن‌طور که یونگ شرح می‌دهد بشناسد؛ از اساتید و دانشجویان روانشناسی گرفته تا همه علاقه‌مندان به خودشناسی / در این دوره طی 22 جلسه و 10 درس و بیش از 30 ساعت آموزش با کیفیت به بررسی و شناخت یونگ و نظریات ایشان خواهیم پرداخت.

173
1,450,000 تومان